آموزش کوچک نشان دادن دهان با آرایش

کوچک نشان دادن دهان

مینا فخیمی هستم یک عدد عاشق بلاگ نویسی و تولید محتوا، در این مقاله با من همراه باشید تا راه هایی را برای کوچک نشان دادن دهان با هم بررسی کنیم. کوچک نشان دادن دهان، آمبره لب، آمبره، آموزش آمبره.

آموزش کوچک نشان دادن دهان با آرایش

معیار های زیبایی همیشه و در زمان های مختلف در حال تغییر و تحول بوده است برای مثال در دوره ناصری (سلسله قاجاریه: سال های حکومت ناصر الدین شاه) خانم های چاق و پر مو زیبا تقی می شدند که امروزه شاید برای ما کمی خنده دار و مضحک باشد، شاید در قرون بعدی آیندگان به استایل مدرن کنونی ما بخندند و باورش برایشان دشوار باشد!.

در دوره حاضر یکی از معیار های زیبایی بانوان داشتن لب هایی برجسته (لب های قلوه ای) و دهان کوچک است. شاید در سالهای آینده این معیار از بین برود و به کلی هم فراموش شود زیرا که این یک قانون و اصل در مد و فشن است و همیشه در حال تغییر و تحول است.

استفاده از رژ لب با رنگ های تیره

این یک اصل رنگ شناسی است که اجسامی با رنگ های تیره کوچک تر به نظر می رسند، برای مثال شما اگر اتاق پذیرایی خانه تان را با رنگ مشکی رنگ آمیزی کنید، اتاق بسیار کوچک تر به نظر می آید تا رنگ سفید. چنین چیزی در انتخاب رنگ لوازم آرایشی هم صادق است و همین قانون را دارد. برای کوچکتر نشان دادن دهان خودتان به کمک آرایش از رژ لب هایی با رنگ تیره استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
انواع مو کلیپسی و کاربرد آن ها
استفاده از رژ لب با رنگ های تیره
کوچک نشان دادن دهان با آرایش

استفاده از تکنیک آمبره

تکنیک آمبره نوعی سایه زنی رنگ رژ است که به کمک 2 رنگ یا بیشتر انجام می شود. برای استفاده از این تکنیک در ابتدا تمامی سطح لب هایتان را با یک رژ رنگ روشن رژ بزنید. و در پایان کار با یک رژ لب تیره تر (ترجیحا از خانواده رنگی رژ اول باشد) قسمت های بیرونی لب هایتان را پوشش دهید و تیره تر کنید درست همانند تصویر زیر:

تکنیک رژ آمبره
تکنیک رژ آمبره

 

برای ایده گرفتن اجرای این تکنیک به تصاویر زیر هم دقت کنید:

کوچک نشان دادن دهان با آرایش
تکنیک رژ آمبره

 

آمبره لب
آمبره لب

 

برای سایه زنی می توانید از انواع مداد لب و خط لب مدادی و ماژیکی هم استفاده کنید، اگر خط لب ندارید می توانید از طریق لینک زیر محصولات خط لب دلبرباش را مشاهده کنید:

انواع خط لب

استفاده از این تکنیک به سادگی می تواند دهان شما را کوچکتر از حالت عادی نشان دهد و یک روش بسیار کارساز و کاملا عملی است. از این تکنیک همچنین می توانید برای بزرگ تر نمایش دادن دهان خود نیز استفاده کنید فقط کافیست بر عکس عمل کنید یعنی گوشه های لب های شما باید رنگ روشن تری داشته باشند.

آموزش قدم به قدم آمبره

1– اننخاب رنگ مناسب:

در قدم اول باید رنگ دلخواه رژ و خط لب را انتخاب کنید، اگر می خواهید دهانتان جلوه کوچکتری داشته باشد، یک رنگ تیره و مناسب را انتخاب کنید. برای انتخاب یک رنگ مناسب به رنگ مو هایتان هم دقت کنید.

از انواع رژ لب های 2 رنگ هم میتوان برای اجرای این تکنیک استفاده کرد.

بیشتر بخوانید
کاربرد و مزایای هدبند حوله ای

2– لب هایتان با رنگ روشن (رنگ پایه) کاور کنید و پوشش دهید یا به زبان ساده تر رژ لب بزنید!

3– به کمک خط لب مناسب دور تا دور لبتان را خط کشی و کادر بندی کنید درست همانند تصویر زیر:

آموزش آمبره لب
آموزش آمبره لب

4– در مرحله آخر به کمک انگشت یا یک براش لب کوچک شروع کنید به فید کردن (Fade) تا رنگ تیره تر به آرامی با رنگ روشن ترکیب شو د و جلوه ای سایه ای به خود بگیرد، برای انجام مرحله آخر به هیچ عنوان عجله نکنید زیرا که ممکن رنگ رژ شما بسیار بر ترکیب شود و مجبود شودی از مرحله اول تکرار کنید.

سخن پایانی

کوچک نمایی دهان به کمک آرایش بسیار راحت تر است اما در صورتی که لبخند بسیار کشیده ای دارید و از سایز دهانتان رضایت ندارید، می توانید با انجام چندین عمل زیبایی سایز دهانتان را کوچک تر کنید که ما اصلا این مورد را پیشنهاد نمی کنیم زیرا که اعتقاد داریم هر کسی با هر چهره ای که دارد یک زیبایی خاصی دارد و نباید خودتان را درگیر عمل های زیبایی و جراحی پلاستیک پر هزینه کنید زیرا که برای سلامتی شما هم مضرر است.

با ما همراه باشید…

مجله دلبرباش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.