چگونه چشمانی خمار داشته باشیم؟

چگونه چشمانی خمار داشته باشیم؟ این یکی از سوالات بسیار مهمی است، که اکثر افراد به ویژه خانم ها به دنبال روش هایی برای خمار کردن چشمان خود هستند. بی شک می دانید، که چشم ها یکی از قسمت های اصلی صورت می باشند، که روی زیبایی تاثیر بسیار زیادی دارند. حالت های مختلفی نیز می توان برای چشم ها در نظر گرفت تا توجه مخاطب را جلب نمود. یکی از آن حالت ها خمار کردن چشم ها است. در ادامه در رابطه با اینکه چگونه چشمانی خمار داشته باشیم، توضیحات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

چگونه چشمانی خمار داشته باشیم

چشم ها یکی از تأثیرگذارترین نقاط صورت روی زیبایی هستند. قطعاً توجه کرده اید، که با کمی آرایش چشم های شما تغییرات بسیار زیادی خواهند کرد، و این تغییرات چهره شما را تحت تاثیر قرار می دهد. خماری چشمها یکی از نکاتی است، که مخاطب را تحت تاثیر قرار می دهد؛ به نوعی جلب توجه می کند. بدین منظور قصد داریم بدانیم، چگونه چشمانی خمار داشته باشیم؟ برای خمار کردن چشم ها روش های بسیار زیادی وجود دارد. اما نکته حائز اهمیتی که در اینجا باید به آن توجه داشت این است، که کدام یک از این روشها به سبک آرایش و چهره ما می آید. برخی از روش هایی که به ما کمک می کند، چشمانی خمار داشته باشیم عبارتند از:

 • اگر به دنبال خماری چشم ها هستید، بهتر است به دنبال سایه های پودری هم رنگ ابرو های خود بروید. شما می توانید، با حرکات ضربه ای کمی از انواع سایه پودری را روی ابروهای خود بزنید. توجه داشته باشید، که این رنگ باید نه بیش از حد کمرنگ و نه بیش از اندازه پررنگ باشد. ملایم بودن رنگ ابرو اهمیت بسیار زیادی دارد، این کار باید به آرامی انجام شود؛ که افتادگی پلک ها را از بین برده و چشم های شما را خمار می کند.
 • اگر جزء افرادی هستید، که دور چشمانتان حلقه تیره رنگی وجود دارد، با حذف این حلقه تیره می توانید باعث شاداب تر شدن چهره خود شوید. زمانی که با کمک کرم پودر مخصوص و پوشاننده این تیرگی دور چشم را حذف کنید، قطعاً چشمانی خمار خواهید داشت.
 • اگر می خواهید بدانید، چگونه چشمانی خمار داشته باشیم، به سراغ آرایش های مختلف بروید. آرایش چشم‌ ها و ابروها روی خماری چشم‌ ها تاثیرات بسیار زیادی دارد، و می توانید از سبک های آرایشی بسیار زیادی برای خمار کردن چشم ها استفاده کنید.

ترفندهای خمار کردن چشم ها

 • فر کردن مژه ها

 مژه ها دیگر قسمت هایی هستند، که روی خماری چشم ها تاثیر بسیار زیادی دارند. شما می توانید، با فر کردن مژه ها چشمان خود را درشتتر نشان دهید. البته این فر کردن باید به حالت طبیعی باشد، تا تاثیر گذاری آن زیاد تر شود.

 • پف چشم

 برای اینکه بدانیم، چگونه چشمانی خمار داشته باشیم؟ باید چشم ها را از حالت پف کردگی در بیاوریم. برای این کار شما می توانید، از سفید کننده های مخصوصی استفاده کنید. البته باید این کرم در یخچال نگهداری شود، که هنگام استفاده سردی آن تورم دور چشم های شما را از بین ببرد.

چگونه چشمانی خمار داشته باشیم؟
چگونه چشمانی خمار داشته باشیم؟
 • مداد مشکی

یکی از مهمترین ترفند های آرایشی حمام کردن چشم ها استفاده از مداد مشکی و کشیدن یک خط نازک وسط پلک بالایی تا انتهای گوشه خارجی چشم هایتان می باشد.

 • سایه مشکی

شما می توانید، زاویه قسمت خارج چشم خود را با کمک یک سایه مشکی براق کنید. همچنین یک خط کشیده و نازکی نیز در همین قسمت داشته باشید.

 • سایه صدفی

اگر به دنبال خمار کردن چشم های خود هستید، از یک سایه صدفی براق روی گوشه درونی چشم استفاده کنید. همچنین یک خط چشم مشکی روی پلک پایینی تا گوشه خارجی آن داشته باشید.

 • استفاده از ریمل

برای اینکه چشمانی خمار داشته باشیم، روش های بسیار زیادی وجود دارد. اما شما می توانید، دو لایه ریمل را به قسمت مژه بالا و پایین بزنید؛ که با این کار مژه های شما حالتی پرپشت و بلتد خواهند داشت. از طرفی یک افتادگی خاصی این مژه ها پیدا می ‌کند، که روی خماری تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. البته استفاده از ریمل رنگی نیز می تواند موثر واقع شود.

 • حذف چین و چروک

حذف چین و چروک از دیگر روش های خمار کردن چشم ها می باشد. بهتر است، برای این که چشمانتان چین و چروک نداشته باشد. هرگز بیش از حد به تلویزیون یا کامپیوتر خیره نشوید.

 • مداد سفید

استفاده از یک مداد سفید برای زیر ابرو ها مناسب ترین روش خماری چشم ها می باشد. شما با یک مداد سفید نرم می توانید، زیر ابرو های خود را هایلایت کرده، و با این کار ابروهای تان را لیفت کنید.

نتیجه

دنیای آرایش یک دنیای خاص و پیچیده برای خانم ها است، که در آن از هزاران ترفند و انواع لوازم آرایشی مختلف به منظور زیباتر شدن استفاده می کنند. هر یک از اعضای صورت و همچنین سبک آرایشی روی زیبایی و خوش استایل بودن شما تاثیر گذار خواهد بود. اما آنچه که بیش از همه موارد مخاطب را تحت تاثیر قرار می دهد، چشم ها هستند. به ویژه اگر اینکه شما دارای چشمانی خمار باشید. به همین منظور سوالی که برای اکثر کاربران مطرح هست، چگونه چشمانی خمار داشته باشیم؟ برای داشتن چشمانی خمار از ترفندهای آرایشی بسیار زیادی می توان استفاده نمود، که البته کیفیت آن باید در اولویت باشد. چرا که این محصولات با مهم ترین عضو صورت شما یعنی چشم ها سر و کار دارند.

از طرفی روی کیفیت ماندگاری این سبک آرایش تاثیر بسیار زیادی دارد. برای خرید محصولات آرایشی چشم می توانید، همین حالا بدون هیچ واسطه ای و با کمترین قیمت ممکن از فروشگاه دلبرباش اقدام به خرید نمایید. بهتر است بدانید، محصولات آرایشی که شما برای خمار کردن چشم های خود استفاده می کنید؛ شامل کرم پودر، ریمل، مداد ابرو، سایه های پودری و براق، پنکک، مداد چشم و غیره باشد. همه این ها در برندهای مختلفی توسط فروشگاه دلبرباش با قیمت مناسب عرضه می گردد.

بیشتر بخوانید
ماندگاری حجم دهنده لب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.