چگونه برق لب را روی لب ماندگار کنیم؟

چگونه برق لب را روی لب ماندگار کنیم؟

در این مقاله بررسی خواهیم کرد که چگونه ممکن است برق لب را بر روی لب هایمان ماندگار کنیم…

چگونه برق لب را روی لب ماندگار کنیم؟

یکی از مشکلات و معضلات برق لب و انواع رژ لب ماندگاری آن است. بسیاری از این محصولات ماندگاری مناسبی ندارند. اما ما به شما چندین ترفند را آموزش خواهیم داد تا بتوانید به راحتی طول عمر این محصولات را بر روی لب هایتان افزایش دهید.

استفاده از رژ لب های مات

انواع رژ لب مات به دلیل ترکیباتی که دارند ماندگاری بالاتری نسبت به رژ های براق دارند. اگر به همراه برق لبتان رژ لب هم استفاده کرده این این یک روش مناسب و کار آمد است زیرا که برق لب بر روی رژ های رنگ مات ماندگاری بالاتری دارد.

چگونه برق لب را روی لب ماندگار کنیم؟
چگونه برق لب را روی لب ماندگار کنیم؟

استفاده از پرایمر لب

اگر برق لب و رژ لبتان ماندگاری مناسبی ندارد، قبل از شروع به آرایش لب از پرایمر لب استفاده کنید. برندهای آرایشی مختلف، محصولات اختصاصی زیادی طراحی و تولید کرده‌اند که لب‌های شما را برای رژ زدن آماده کرده و باعث افزایش ماندگاری رژ لب می‌شوند. به این منظور بعضی از آرایشگران، از کانسیلر یا فوندیشن استفاده می‌کنند که اثرات مشابهی روی لب دارد. مزیت دیگر استفاده از کانسیلر بر روی لب، این است که رنگ طبیعی لب‌ها را محو می‌کند تا رنگ واقعی رژ لب نشان داده شود.

بیشتر بخوانید
خواص بالم لب
پرایمر لب
پرایمر لب

 

اگر پرایمر لب ندارید و یا دسترسی به آن برای شما مشکل می باشد می توانید از انواع اسکراب لب استفاده کنید. اسکراب لب هم تقریبا همین کارایی را دارد و سطح پوست لب های شما را برای آرایش سنگین آماده می کند.

اسکراب لب
اسکراب لب

 

اسکراب لب محصولی است بسیار کاربردی برای سلامت لب های شما برای خرید این محصول به لینک زیر مراجعه کنید:

انواع اسکراب لب

استفاده از چندین محصول همزمان

یکی از راه های افزایش طول عمر انواع برق لب، استفاده ز محصولات متنوعی برای آرایش لب به صورت همزمان است.یک روش افزایش ماندگاری رژ و برق لب این است که از یک پرایمر لب، خط لب و رژ لب مایع زیر رژ لب اصلی‌تان استفاده کنید. به این صورت حتی اگر یکی از این لایه‌ها پاک شوند، لایه‌های زیرین رنگ لب را حفظ می‌کنند. البته قبل از استفاده از چند محصول به طور همزمان، ابتدا اطمینان حاصل کنید که رنگ آن‌ها مشابه است.

در صورت مشابه نبودن رنگ تمامی محصولات لب گفته شده ممکن است آرایش لب های شما جلوه بسیار بدی به خود بگیرد. اگر بخ محصول آرایشی برای لب هایتان نیاز دارید از طریق لینک زیر محصولات لب دلبرباش را مشاهده کنید:

تمامی محصولات لب

استفاده از برق لب بی رنگ

برای افزایش طول عمر برق لب تنها کافیست دوبار برق لب بزنید، در ابتدا لب های خودتان را آرایش کنید و از یک برق لب رنگی (هم رنگ رژ لبتان) استفاده کنید و بعد از آن بر روی لایه قبلی یکبار از برق لب شفاف و بی رنگ استفاده کنید. با این کار شما در واقع دولایه برق لب بر روی لب های خودتان تشکلیل داده اید که در صورت از بین رفتن لایه رویی یمی برق لب شفاف لایه زیرین همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند. اگر برق لب ندارید می توانید از محصولات برق لب و لیپ گلاس دلبرباش دیدن فرمایید:

بیشتر بخوانید
فصل گرما و ضد آفتاب

خرید برق لب

انواع برق لب
انواع برق لب

استفاده نکردن از محصولات بی کیفیت

معمولا محصولات آرایشی بی کیفیت و سطح پایین ماندگاری کمتری هم دارند و برق لب و رژ لب هم از این قائده مستثنی نیستند. برای دوام بیشتر محصولات آرایشی لب، از محصولات با کیفیت تری استفاده کنید. ناگفته نماند همیشه محصولات گران قیمت تر کیفیت بالاتری ندارند! و شما می بایست قبل از خرید در مورد بردن محصول و ویژگی های آن تحقیق کنید.

قبل از آرایش لب بالم لب بزنید

استفاده از انواع بالم لب قبل از شروع آرایش لب هایتان می تواند تاثیر کمی بر ماندگاری آرایش لب شما و یا برق لب داشته باشد. بالم لب هیچگونه ضرری برای لب های شما ندارد و سراسر خاصیت است. بالم لب را هم میتوانید به صورت خانگی تهیه کنید و هم خریداری کنید. ساخت بالم لب به صورت خانگی دردسر های زیادی برای شما خواهد داشت پس ما پیشنهاد می کنیم از بالم لب های آماده استفاده کنید. اگر بالم لب ندارید برای خرید بهترین انواع بالم لب به لینک زیر مراجعه کنید:

مشاهده انواع بالم لب

سخن پایانی

در طی سال های اخیر محصولات آرایشی مختلفی با کیفیت های متفاوتی تولید شده اند که ماندگاری متفاوتی دارند. اگر بهترین محصولات آرایشی با بالاترین درصد ماندگاری را می خواهید باید از محصولات برند و اصیل استفاد کنید که صد البته قیمت بالاتری هم دارند. ما در این مقاله به شما آموزش دادیم که با استفاده از چندین ترفند موثر بتوانید ماندگاری محصولات آرایشی با کیفیت پایین را هم بالا ببرید و به راحتی استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
افزایش جذابیت چشم با چند راهکار ساده

 

با ما همراه باشید…

مجله دلبرباش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.